اخبار روز

استراتژی های مدیریت تغییر سرمایه

مجید عشقی روز پنجشنبه در مجمع شرکت های تعاونی اقدامات عدالتخواهانه مازندران در سالن کنفرانس فرماندار بابل افزود: در حال حاضر یکی از دغدغه های اصلی ما این است که ساختار مردمی و قابل اعتماد واگذاری. انجام موجودی عدالت از پایین جامعه آموزش با تکیه بر مردم.

وی نقش افراد و تعاونی ها را در رواج اقدامات سرمایه ای بسیار پررنگ دانست و خاطرنشان کرد: در سفر به استان های مختلف با روند برگزاری مجامع عمومی تعاونی های سرمایه آشنا می شویم و نقاط قوت و ضعف را بررسی می کنیم.

وی گفت: بنگاه های تعاونی باید متکی به افراد باشد نه خانواده. بازی جایگاه واقعی خود را بیابد و این اصل را با حساسیت دنبال کنید.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار وی ادامه داد: شورای عالی بورس بالاترین مرجع تصمیم گیری در خصوص اقدامات سرمایه ای است و هیچکس نظر شخصی خود را در این خصوص نمی گیرد.

تصریح کرد: در صورت واگذاری سهام اجتماعی به تعاونی ها و افراد دولت او به وظیفه نظارتی خود ادامه می دهد و این موضوع را با حساسیت دنبال می کند.

عشقی افزود: ثروتی که در سهام عدالت موجود است می تواند زمینه ساز توسعه و پیشرفت استان ها باشد و مازندران در این زمینه یکی از استان های پیشرو است.

از مجموع 49 میلیون سهم کشور، دو میلیون و 600 هزار سهامدار مازندرانی هستند.


آوین احمدی

آوین هستم سردبیر رسانه ریمینو که از جدیدترین ترند های روز برای شما خبر قرار میدم

مقالات جذاب با ارزش مطالعه بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا