اخبار روز سینما

علی نصیریان بازیگر سریال شهرزاد گفت اصالت هنرمند در مردمی بودن است!

پایگاه خبری تحلیلی ریمینو (rimino.ir):

مهر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: اصالت یک هنرمند در روحیه مردمی اوست و مهربانی و محبت مردم بزرگترین پاداش برای یک هنرمند محسوب می شود.

علی نصیریان شامگاه چهارشنبه در مراسم تجلیل از 30 تن از شخصیت های صاحب نام عرصه فرهنگ و هنر در اردبیل گفت: خداوند متعال فطرت هنری و اخلاقی انسان را با عشق به عنوان مایه اصلی رشد و تعالی آفرید. ، تا در سایه عشق به بالاترین درجه معرفت برسم.

وی تصریح کرد: پرتوی از این خیر و زیبایی خداوند متعال در هنرمند متجلی شده است تا بتواند با خلاقیت و نوآوری خود در این عرصه پایداری داشته باشد و شالوده عشق را مبنای حرکت تحول آفرین خود قرار دهد.

این پیشکسوت سینما و تلویزیون با بیان اینکه خود هنرمند در گام اول از هنرش لذت برد و مردم را از این لذت محروم نکرد، گفت: رابطه هنر و هنرمند رابطه ای با اصالت و غیرقابل انکار است و در این میان لازم است هنر و هنرمندان را ارج نهاده و زمینه قدردانی از آنان را در عرصه های مختلف فراهم کنیم.

نصیریان اضافه کرد: هنرمندان تنها برای تشکر در این مراسم در استان اردبیل حضور پیدا کرده اند و تلاش می کنیم از افرادی که یک عمر وقت و فرصتی را صرف کارهای هنری کردند و حتی برای یک بار هم از این لذت ارزشمند و معنوی فروگذار نکردند، تجلیل کنیم. لحظه

وی در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد: در این عرصه تنها نام نیک به یادگار می ماند و هنرمند نیز حامل این نام نیک است که همیشه جاودانه خواهد بود.

نصیریان افزود: در همه استان ها به ویژه اردبیل از قدردانی و میهمان نوازی مردم این استان که همواره به پیشرفت روزافزون در عرصه فرهنگ و هنر کمک کرده و در واقع اعتبار واقعی بخشیده است قدردان هستیم. . به شناسنامه هنرمندان و اهالی فرهنگ و رسانه.

وی تصریح کرد: هنر همچون چشمه جوشانی است که هنرمندان باید به بهترین نحو از آن بهره ببرند و در کنار استعدادهای بی نظیر خود قدر زندگی و وقت خود را بدانند و به دور از لذت گرایی مادی در اعتلای ارزش ها، معنویت و اخلاق نیز اقدامات موثری انجام دهند. جامعه را از بین ببرند

این مدرس و پیشکسوت عرصه هنر سینما گفت: این هنرمندان می توانند الگوی واقعی برای نسل های آینده باشند و فرصتی را فراهم کنند تا بیش از پیش در عرصه هنر و به عنوان هنرمندانی شایسته بدرخشند.

آوین احمدی

آوین هستم سردبیر رسانه ریمینو که از جدیدترین ترند های روز برای شما خبر قرار میدم

مقالات جذاب با ارزش مطالعه بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا