اخبار روز سینما

ستاره Blue Beetle در مورد آینده خود با DCU گفتگو می کند!/پای حرف شولو ماریدوئنا!

در صحبت های شولو ماریدوئنا درباره آینده‌اش با DCU فاش شد که با جیمز گان و پیتر سافران، مدیرعامل استودیو DC درباره آینده‌ی DCU شخصیت خود صحبت کرده است.

شولو ماریدوئنا، ستاره Blue Beetle، گفت که با جیمز گان و پیتر سافران، مدیران و رؤسای استودیوهای DC درباره آینده شخصیتش در دنیای DC گفتگوهایی داشته است. ماریدوئنا در صحبت با Entertainment Weekly اصرار داشت که از گان و سافران برای Blue Beetle حمایت کامل می‌کند و در حال بررسی آینده ابرقهرمان خود در چشم‌انداز دائماً در حال تغییر DCU است.

شولو ماریدوئنا در مورد آینده خود با DCU صحبت می کند

گفت:

بله، من این فرصت را داشته‌ام که با آن‌ها صحبت کنم. آن‌ها واقعا برای پروژه ما خوشحال و بسیار هیجان زده هستند که ما آنچه را که قرار است در نهایت به DCU بعدی تبدیل شود، آغاز کنیم. اما با این فیلم، واقعاً چیزی که ما می‌خواستیم برجسته کنیم داستان جیمی و داستان خانواده Reyes بود. من هیجان زده هستم. برای اینکه ببینیم آنها در ذهن چه چیزی دارند و چگونه Blue Beetle و بقیه خانواده‌اش ممکن است با دیگران درگیر شوند.

Sholo Mariduena در مورد آینده خود با DCU صحبت می کند
ستاره Blue Beetle درباره آینده خود با DCU صحبت می کند، Sholo Mariduena درباره آینده خود با DCU صحبت می کند، ستاره Blue Beetle درباره آینده خود با DCU صحبت می کند

ستاره Blue Beetle در مورد آینده خود با DCU صحبت می کند

Sholo Mariduena در مورد آینده خود با DCU صحبت می کند
ستاره Blue Beetle درباره آینده خود با DCU صحبت می کند، Sholo Mariduena درباره آینده خود با DCU صحبت می کند، ستاره Blue Beetle درباره آینده خود با DCU صحبت می کند

سوسک آبی شخصیت مرکزی Maridueña را Jaime Reyes برجسته می‌کند که از کالج فارغ‌التحصیل شده و به شهر پالمرا باز می‌گردد، جایی که انتخاب شده است میزبان همزیستی یک یادگار بیوتکنولوژیکی باستانی بیگانه به نام Scarab شود که به او یک زره اسکلت خارجی ویژه می‌دهد.

به گفته این بازیگر مکزیکی-آمریکایی، سوسک آبی فیلمی است که برای او نزدیک و عزیز است و اصرار دارد که مشتاقانه منتظر است ببیند که بینندگان جوان سینما چگونه با شخصیت اصلی خود پیوند برقرار می کنند.

آوین احمدی

آوین احمدی هستم سردبیر و مدیرمسئول رسانه بازتاب آنلاین که سعی میکنم آنچه در ایران و جهان میگذرد را برای شما در این وبسایت به اشتراک بگذارم

مقالات جذاب با ارزش مطالعه بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا