اخبار روز سینما

حساب بانکی تتلو چه شد؟

همه از علاقه تتلو به دلار و یورو  اطلاع دارن و او در گفتگو‌های مجازی با کاربران شبکه‌های مجازی به این موضوع اشاره می‌کرد.

امیر تتلو هفته گذشته به دلیل جرایم ریز و درشت توسط پلیس ترکیه دستگیر و به حکومت جمهوری اسلامی ایران تحویل داده شد. درآمد امیر تتلو احتمالاً یکی از مسائلی است که رگولاتورها در مورد آن سؤالاتی دارند. البته این موضوع نیاز به تحقیق و تحقیق زیادی دارد اما همه به خوبی می دانند که این خواننده علاقه زیادی به کسب درآمد از شبکه های اجتماعی خصوصی یوتیوب داشت.

امیرحسین مقصودلو یا تتلو همیشه از مخاطبانش می خواست که آهنگ های او را به طور رسمی بخرند و هزینه کنسرت هایش را بپردازند. علاقه او به دلار و یورو را نمی توان کتمان کرد و همواره در گفتگوهای مجازی با کاربران شبکه های مجازی به این موضوع اشاره می کند. حتی در یکی از آهنگ‌هایش گفته که معمولاً شعر را خودش می‌نویسد: حساب بانکی درمان نیست، جهش لازم است و پول فقط می‌تواند دلیلی برای جهش باشد. احتمالا به زودی اطلاعات جدیدی از بازجویی او به دست می آوریم و مشخص می شود که گردش مالی حسابش چه بوده است. اما برخی منابع خبری از ماندن پول وی در حساب های بانکی ترکیه خبر دادند.

آوین احمدی

آوین احمدی هستم سردبیر و مدیرمسئول رسانه بازتاب آنلاین که سعی میکنم آنچه در ایران و جهان میگذرد را برای شما در این وبسایت به اشتراک بگذارم

مقالات جذاب با ارزش مطالعه بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا