اخبار روز سینما

جلب توجه با پوششی از طرح گورخر ; تصاویر کمتر دیده شده و دیدنی از هانده ارچل

[ad_1]

اگر از تماشاگران سریال‌های ترکی باشید، حتما هانده را می‌شناسید. تصاویری از لباس گورخری هانده ارچل را در ادامه این نوشتار تماشا کنید.

تصاویری از لباس گورخری هانده ارچل

لباس راه راه هانده ارچل را ببینید:

لباس راه راه هانده ارچل

درباره هانده ارچل:

هانده ارچل از بازیگران و مدلهای ترکیه بدنی فیت است که تا به چهره تبلیغاتی از برندها بوده است. هانده بازیگر مدل ترکیه است که در سریال های مانند: «دختران آفتاب»، «مروارید سیاه»، «حلقه»، «عزیزه» و «تو در خانه ام را بزن» به ایفای ایفای نقش پرداخته است که پرداخته می شود. پرداخت پول پرداخته بزن بزن بزن بزن بزن بزن در

بیشتر بخوانید:

عکس‌، فیلم و اخبار جذاب و جدید از هانده ارچل و کرم بورسین

در فیلم سینمایی حضور نداشت، غیر از «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی فتحی با بازی بازی حسینی، پارسا پارسا پیروزفر، بنسو سورال، ابراهیم چلیکول و بوران بوران کوزوم، که هنوز اکران اکران نشده است.

هانده اغلب اوقات خود را به همراه خواهرش و خانواده او می‌گذراند. به همین دلیل عکس‌هایی بسیاری را به همراه غمزه، ماوی و جانر یلدیریم، شوهر خومهرش. نام آیلین به خاطر یاد مادر هانده و غمزه ارچل بر روی ماوی گذاشته شده است.

آیلین ارچل مادر هانده ارچل و خواهر او غمزه است. به علت بیماری سرطان مادر آن‌ها چند سال پیش از دنیا رفت. انتشار استوری وهایی از هانده ارچل در اینستاگرامش نشان از پست او به مادرش است.

بیشتر بخوانید:

[ad_2]

تحریریه ریمینو

من امیر هستم از کرمان و خیلی خوشحالم که میتونم از طریق ریمینو صدای رسای اخبار ایران و جهان باشم

مقالات جذاب با ارزش مطالعه بالا

دکمه بازگشت به بالا