اخبار روز

بخشنامه مربوط به “سرباز معلم” ابلاغ شد!/ جزئیات خبر

به گزارش پی ام آپ، در این بخشنامه آمده است: به استناد ماده (33) قانون احکام دائمی توسعه کشور و در راستای اصل 147 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اجرای بند «الف» تبصره ماده 66 فصل هشتم نظام وظیفه عمومی و دستورالعمل ارگانی امور کارگزاران مشمول دولت و سازمان‌های عمرانی که توسط معاونت توسعه روستایی و مناطق کم برخوردار کشور ابلاغ می‌شود. با مجوز ستاد کل نیروهای مسلح در تاریخ 16 خرداد 1402 نحوه جذب و سازماندهی مأموران مشمول وظیفه وزیر در سال تحصیلی 1402-1403 به وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.

برخی از مطالب این بخشنامه به شرح زیر است:

– صرفاً داوطلبان دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد دارای اولویت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد به شرط داشتن برگه آماده خدمت بدون مهر غیبت و تاریخ ارسال آن 13 فروردین 1402 می باشد.

– مشمولانی که تاریخ اعزام آنها 1 مرداد 1402 و 1 شهریور 1402 می باشد، بنا به درخواست کتبی و تایید اداره کل باید به پلیس + 10 مراجعه و با ارائه درخواست فوری و پس از دریافت فرم آماده به خدمت در تاریخ ۱ تیر۱۴۰۲ آن را به آموزش و پرورش تحویل دهند در غیر این صورت امکان پذیرش امریه میسر نخواهد بود.

– امکان جذب و بکارگیری معلمان کشیک با اولویت آموزش ابتدایی و در کلاس های درس و واحدهای آموزشی در مناطق توسعه نیافته و محروم وجود دارد که از این رو استخدام افراد فوق در بخش های اداری، مدارس مناطق شهری و مرکز شهر استان باید از آن اجتناب کرد.

– قبولی ها در تاریخ 1 تیر 1402 به مراکز آموزش نظامی ارسال می شود که در این خصوص اطلاع رسانی خواهد شد و برگه های اعزام افراد قبل از ارسال بررسی می شود. (مدت دوره آموزش نظامی طبق اطلاعیه ستاد کل نیروهای مسلح 2 ماه است.)

آوین احمدی

آوین هستم سردبیر رسانه ریمینو که از جدیدترین ترند های روز برای شما خبر قرار میدم

مقالات جذاب با ارزش مطالعه بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا