اخبار ارز دیجیتال

اظهارات مدیر بایننس درباره لیست شدن توکن BONE شیبا در این صرافی!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بون (BONE)، توکن حاکمیتی اکوسیستم شیبا اینو، هفته گذشته در ۶ صرافی، از جمله او کی‌ایکس (OKX) و هوبی گلوبال (Huobi Global) فهرست شد و بسیار مورد توجه قرار گرفت. به نظر می‌رسد با افزایش محبوبیت BONE، صرافی‌های بزرگ هم به دنبال لیس ت‌ کردن این توکن هستند، جامعه شیبا آرزو می‌کند که بزرگترین صرافی رمزارزی ج هان است، یعنی بایننس هم BONE را به لیست دارایی‌های خود اضافه می‌کند.
به گزارش پی ام آپلود، چانگ‌پنگ ژائو، سرور بایننس، به‌تازگی و در یک جلسۀ AMA (از من بپرس)، یک ساعت در توییتر به سوالات مخاطبان پاسخ داد و با اشاره به شیبا، جامعه این میم کوین را شگفت‌زده کرد. ژائو در این جلسه از حمایت بایننس از میم کوین‌ها گفت، حتی اگر شخصاً این دسته از دارایی‌ها را درک نمی‌کنند. او اشاره کرد که بایننس، شیبا را لیست کرده و این میم کوین را در میان رمزهای با حجم بالا در این صرافی قرار داده است.

اظهارات مدیر بایننس درباره لیست شدن توکن BONE شیبا در این صرافی!۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، 500 میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!ثبت نام

مدیر بایننس در لیست تبدیل شدن توکن BONE در این صرافی هم گفت که او در پشتیبانی از پروژه های خاص اظهارنظر نمی کند، اما ویژگی یک لیست برای لیست شدن یک رمزار، کاربران، و موارد دیگری نیز ممکن است در نظر گرفته شود. وی در ادامه بیان کرد که اگر یک کوین، کاربران زیادی داشته باشند که آن را می‌کنند، آن را می‌خواهند، با آن بازی می‌کنند، و غیره، به احتمال زیاد آن را لیست می‌کنند. اگر کوینی فقط دو هفته دوام بیاورد، احتمالاً این کار را نخواهیم کرد. اما اگر پابرجا باشد، به احتمال زیاد آن را لیست کرد. بنابراین، ما کوین‌ها را از منظر کاربر می‌بینیم.
ژائو در ادامه کرد که در لیست رمزارزها در بایننس مسئولیتی ندارد و یک تیم مستقل ارزیابی توکن‌ها یا کوین‌هایی است که در این صرا لیست می‌شوند.
در حال حاضر، قیمت BONE را می‌توان در بایننس پیگیری کرد، اما هنوز مشخص نیست که این صرافی چه زمانی آن را لیست خواهد کرد.


تحریریه بازتاب آنلاین

من امیر هستم از کرمان و خیلی خوشحالم که میتونم از طریق بازتاب آنلاین صدای رسای اخبار ایران و جهان باشم

مقالات جذاب با ارزش مطالعه بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا