اخبار ورزشی

جانشین ساپینتو یک آلمانی است!

یکی از مشکلات استقلال در آخرین فصل لیگ برتر به اختلافات ریکاردو ساپینتو و علی فتح الله زاده برمی گردد. تنش بین این دو نفر از اتاق حاضر در زمین ناصر حجازی آغاز شد و به جایی رسید که مدیرعامل وقت آبی ها قصد داشت پرتغالی را از این تیم اخراج کند.

پس از باخت استقلال مقابل تراکتورسازی و سپاهان، علی فتح الله زاده از نتایج راضی نبود و سعی داشت ریکاردو ساپینتو را از پست خود برکنار کند. نکته جالب این است که مدیر کل وقت آبی ها حتی گزینه مورد انتظار خود را که کسی جز فلیکس ماگات نیست، انتخاب کرد.

سرمربی 69 ساله آلمانی که در 7 سال گذشته تنها در 9 بازی هدایت هرتابرلین را برعهده داشت و در این سال ها کارهای مدیریتی و ورزشی انجام داد و فتح الله زاده با اخراج ساپینتو به دنبال آوردن او به استقلال بود.

این خبر پیش از این منتشر شده بود که مدیرعامل سابق استقلال قصد داشت ساپینتو را در چند جا اخراج کند اما هیات مدیره با تصمیم او مخالف بود و حالا مشخص شده که او گزینه ای شناخته شده اما قدیمی را برای جایگزینی پرتغالی انتخاب کرده است.

آوین احمدی

آوین احمدی هستم سردبیر و مدیرمسئول رسانه بازتاب آنلاین که سعی میکنم آنچه در ایران و جهان میگذرد را برای شما در این وبسایت به اشتراک بگذارم

مقالات جذاب با ارزش مطالعه بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا