اخبار روز

2 میلیون تومان برای مستمری بگیران و کمیته امداد واریز شد


به گزارش مانیبان، معاون مدیریت منابع و توسعه سازمان بهزیستی کشور از پرداخت مستمری بگیران بهزیستی از این پس توسط سازمان یارانه ای خبر داد.

معاون مدیریت منابع و توسعه سازمان بهزیستی کشور از پرداخت مستمری مشمولان کمک های اجتماعی توسط سازمان متمرکز کننده یارانه ها خبر داد.

وی در تشریح پرداخت سرانه مستمری گفت: بنابراین خانوارهای یک نفره ماهانه یک میلیون تومان، خانوارهای دو نفره یک میلیون و 420 هزار تومان، سه نفره دو میلیون تومان، خانوارهای چهار نفره دو میلیون و پنج نفر پرداخت می کنند. صد و پنجاه هزار تومان و خانواده های پنج سال به بالا سه میلیون تومان و 150 هزار تومان دریافت می کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی کشور درباره زمان پرداخت مستمری نیز توضیح داد: بر اساس بند 2 بند الف تبصره 8 قانون بودجه سال 1403 کل کشور در خصوص پرداخت مستقیم به مشمولان. تعیین از فروردین ماهانه مستمری مددجویان تحت پوشش باید مستقیماً از طریق سازمان اختصاصی یارانه ها به حساب مددجویان واریز شود، این در حالی است که این اقدام قبل و طی سال های گذشته توسط سازمان بهزیستی انجام شده است.


آوین احمدی

آوین احمدی هستم سردبیر و مدیرمسئول رسانه بازتاب آنلاین که سعی میکنم آنچه در ایران و جهان میگذرد را برای شما در این وبسایت به اشتراک بگذارم

مقالات جذاب با ارزش مطالعه بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا