اخبار فناوری و تکنولوژیفناوری

یوفا فدراسیون فوتبال آلبانی را به خاطر رفتار هواداران در بازی با ایتالیا جریمه می‌کند

اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) به دلیل تخلفات و حرکات هواداران تیم ملی آلبانی در جریان بازی شب گذشته برابر ایتالیا در چارچوب رقابت‌های یورو 2024، فدراسیون فوتبال این کشور را تحت اتهام قرار داده و به زودی جریمه‌ای برای آنها در نظر خواهد گرفت.

 تخلفات و حرکات هواداران تیم ملی آلبانی در جریان دیدار شب گذشته برابر ایتالیا، پیامدهایی برای فدراسیون فوتبال این کشور به دنبال خواهد داشت.

به گزارش “ورزش سه”، فدراسیون فوتبال آلبانی به دلیل مشکلات هواداران این کشور در جریان بازی روز شنبه مقابل ایتالیا در یورو ۲۰۲۴ توسط یوفا متهم شده است.

یوفا چهار اتهام را علیه فدراسیون فوتبال آلبانی به دلیل اتفاقات بازی شنبه‌شب در دورتموند که با نتیجه ۲-۱ به نفع ایتالیا به پایان رسید، وارد کرده است.

در دقایق پایانی این بازی یکی از هواداران آلبانی وارد زمین شد و مسابقه را برای لحظاتی متوقف کرد. علاوه‌بر این موضوع، دیگر هواداران نیز مشکلاتی را به وجود آوردند که باعث واکنش یوفا شده است.

این چهار اتهام عبارتند از: پرتاب اشیاء، روشن کردن وسایل آتش بازی، ورود به زمین بازی و شعارهای تحریک‌آمیز و نامناسب برای یک مسابقه ورزشی.

یوفا در اتهاماتش درباره ماهیت «پیام تحریک آمیز» توضیح بیشتری نداده است و احتمالا در صحبت‌ها با فدراسیون فوتبال آلبانی دلیل این اتهام را عنوان کرده است.

به دنبال این اتفاقات، اعلام شده است که بزودی درباره این اتهامات تصمیم‌گیری خواهد شد و ممکن است فدراسیون فوتبال آلبانی با جریمه‌هایی مواجه شود.

منبع:عصرایران

مقالات جذاب با ارزش مطالعه بالا

دکمه بازگشت به بالا