اخبار ورزشی

پاسخ ماشاریپوف درباره تیم فصل آینده‌اش

به گزارش خبرگزاری بازتاب آنلاین؛ تیم‌های ملی ایران و ازبکستان در دور پایانی مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی 2026 به تساوی بدون گل رضایت دادند. جلال‌الدین ماشاریپوف و اوستون اورونوف دو ستاره استقلال و پرسپولیس نیز از ابتدا در ترکیب تیم ملی کشورشان حضور داشتند.

در پایان این بازی، ماشاریپوف در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: من فکر می‌کنم یک بازی خیلی خوب بود. ما انتظار این را داشتیم که بازی خیلی سختی داشته باشیم چون بازی بین دو تیم خوب گروه خوب بود. ما برای کسب پیروزی تلاش کردیم ولی تساوی برای هر دو تیم مناسب بود.

او درخصوص حضور هواداران در ورزشگاه نیز گفت: امروز تماشاگر زیادی به استادیوم نیامده بود. در بازی‌های استقلال در لیگ تماشاگر زیادی به ورزشگاه می‌آمدند. فکر می‌کنم استقلال یکی از بزرگترین تیم‌های آسیا است.

ماشاریپوف همچنین درخصوص برنامه‌اش برای فصل بعد گفت: من یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارم و در این تیم می‌مانم.

بازیکن ازبکستان در پایان و درخصوص اینکه آیا آنها از کسب یک امتیاز رضایت داشته‌اند، گفت: نه فقط ما بلکه بازیکنان تیم ملی ایران از کسب یک امتیاز خوشحال بودند و آن را درون زمین به هم می‌گفتند.

258 258

منبع:بازتاب آنلاین

آویسا احمدی نیا

آوین احمدی هستم سردبیر و مدیرمسئول رسانه بازتاب آنلاین که سعی میکنم آنچه در ایران و جهان میگذرد را برای شما در این وبسایت به اشتراک بگذارم

مقالات جذاب با ارزش مطالعه بالا

دکمه بازگشت به بالا