اخبار ارز دیجیتال

نشانه‌های بهبود قیمت پپه؛ کدام سطوح حمایتی و مقاومتی را باید زیر نظر بگیریم؟

قیمت میم‌کوین پپه (PEPE) در پی سقوط دوباره قیمت بیت کوین، طی ۲۴ ساعت گذشته با کاهشی ۸.۵ درصدی به ۰.۰۰۰۰۰۸۳ دلار رسیده است. با این حال، برخی نشانه‌های صعودی در چارت قیمت پپه، از احتمال رشد در آینده یا حداقل توقف نزول بیشتر آن حکایت دارد.

به گزارش رمز ارز نبوز، از زمان سقوط قیمت بیت کوین در یکم جولای ۲۰۲۴، قیمت پپه ۳۰ درصد کاهش یافته است. جالب اینجاست که قیمت پپه همچنان بالاتر از میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه قرار دارد که نکته‌ای بسیار مثبت وامیدوارکننده محسوب می‌شود.

قیمت پپه اکنون در نزدیکی حمایت نسبتا ضعیف ۰.۰۰۰۰۰۷۷۳ دلار در نوسان است. اگر گاوها کنترل بازار را در دست بگیرند، قیمت ممکن است تا ۲۶ درصد افزایش یابد و به ۰.۰۰۰۰۱۱۰۸ دلار برسد. از طرف دیگر، غلبه خرس‌ها بر بازار منجر به افت ۲۰ درصدی قیمت تا حمایت ۰.۰۰۰۰۰۶۵۰ دلار خواهد شد.

از طرفی، شاخص قدرت نسبی (RSI) ۱۴ روزه در سطح ۳۴ و نزدیک به منطقه اشباع فروش قرار دارد. در پی رسیدن RSI به این سطح، فشار فروش تشدید و قیمت تا ۰.۰۰۰۰۰۶۵۰ دلار سقوط خواهد کرد. با این حال، همچنان این احتمال وجود دارد که در صورت بهبود شرایط بازار، قیمت این ارز دیجیتال افزایش یابد.

در این میان، داده‌های سنتیمنت (Santiment) و اتراسکن (Etherscan) نشان می‌دهند که تعداد دارندگان پپه در ماه گذشته ۵.۷۶ درصد و در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۰۱ درصد افزایش یافته‌ است.

به نظر می‌رسد، معامله‌گران در حال استفاده از فرصت کاهش قیمت برای انباشت این ارز دیجیتال هستند. به همین دلیل، تحلیلگران همچنان دیدگاه مثبتی نسبت به آینده پپه دارند.

با این حال، در حال حاضر و با توجه به شرایط نزولی بیت کوین و تسلط ۵۱ درصدی آن بر بازار، شانس آلت‌کوین‌هایی مانند پپه برای بهبود بسیار پایین است.

منبع:عصرایران

آویسا احمدی نیا

آوین احمدی هستم سردبیر و مدیرمسئول رسانه بازتاب آنلاین که سعی میکنم آنچه در ایران و جهان میگذرد را برای شما در این وبسایت به اشتراک بگذارم

مقالات جذاب با ارزش مطالعه بالا

دکمه بازگشت به بالا