اخبار ارز دیجیتال

نات‌کوین دوباره در مسیر صعود! علت رشد ۵۰ درصدی NOT در یک روز چیست؟

ارز دیجیتال نات‌کوین (NOT) پس از راه‌اندازی قابلیت جدید خود با نام اکسپلور (EXPLORE)، روندی صعودی را تجربه کرده است. قیمت نات‌کوین پس از این راه‌اندازی و در ۲۴ ساعت گذشته، یک رشد تقریبا ۵۰ درصدی را تجربه کرده و به ۰.۰۱۵۳ دلار رسیده است.

به گزارش رمز ارز نیوز، ارزش کل بازار این رمزارز نیز به ۱.۵۷ میلیارد دلار افزایش یافته است. به طور همزمان، حجم معاملات روزانه نات نیز با افزایش چشمگیر ۱۶۰ درصدی به بیش از ۸۷۰ میلیون دلار رسیده است.

اکسپلور یک ویژگی جدید در بازی نات‌کوین روی تلگرام است که به کاربران امکان می‌دهد پروژه‌های وب ۳ را کشف و به جوامع آنها بپیوندند. کاربران می‌توانند در ازای فعالیت در این پروژه‌ها، توکن‌های نات‌کوین به عنوان پاداش دریافت کنند.

تیم نات کوین با انتشار توییتی در ۵ جولای اعلام کرد که سرویس اکسپلور آن اکنون به روی پروژه‌های جدید باز است. نات کوین این قابلیت جدید را به عنوان روشی موثر برای راه‌اندازی پروژه‌های وب ۳ در تلگرام و کارآمدترین راه برای معرفی برنامه‌ها به بهترین و بزرگ‌ترین جامعه کریپتو، توصیف می‌کند.

کاربران می‌توانند از طریق ربات تلگرام نات‌کوین به اکسپلور دسترسی داشته باشند. به این ترتیب و با این ویژگی جدید، نات کوین از یک بازی کلیکی ساده به یک مدل «کشف برای کسب درآمد» تبدیل شده و به کاربران اجازه می‌دهد با تکمیل کمپین‌ها و وظایف، توکن‌های نات‌کوین به دست آورند.

سیستم اکسپلور دارای سطوح مختلفی (برنز، نقره، طلا و پلاتین) است که در سطوح بالاتر، امکان دسترسی به کمپین‌های با پاداش‌های بیشتر فراهم می‌شود.

از زمان راه‌اندازی، اکسپلور با استقبال خوبی مواجه شده است. تاکنون بیش از ۲۰۰ پروژه از طریق نات‌کوین راه‌اندازی شده و ۲۲.۵ میلیون کاربر در این پروژ‌ها شرکت کرده‌اند.

هر کمپین در این پلتفرم، حداقل ۲۰،۰۰۰ دلار توکن نات‌کوین به عنوان پاداش ارائه می‌دهد و هزینه متوسط برای شرکت در هر کمپین، بین ۰.۱۰ تا ۰.۲۰ دلار است.

با توجه به راه‌اندازی اکسپلور و مدل کشف برای کسب درآمد، چشم‌انداز ارز دیجیتال نات‌کوین امیدوارکننده به نظر می‌رسد. این ویژگی می‌تواند به رشد مداوم و افزایش تعامل کاربران در این پلتفرم منجر شود و در نتیجه، افزایش قیمت توکن NOT را به همراه داشته باشد.

منبع:عصرایران

آویسا احمدی نیا

آوین احمدی هستم سردبیر و مدیرمسئول رسانه بازتاب آنلاین که سعی میکنم آنچه در ایران و جهان میگذرد را برای شما در این وبسایت به اشتراک بگذارم

مقالات جذاب با ارزش مطالعه بالا

دکمه بازگشت به بالا