سبک زندگی

قوی ترین شخصیت های انیمه ای (12 کاراکتر قدرتمند تمام دوران)

انتخاب برنده در نبردی تن‌به‌تن بین قوی ترین شخصیت های انیمه ای کار دشواری است. شاید تعیین یک قهرمان مطلق غیرممکن باشد، اما می‌توان با بررسی انیمه‌های مختلف، قدرتمندترین شخصیت‌های هرکدام را شناسایی و سپس آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کرد.

چه در مورد لاک‌پشت‌های نینجا صحبت کنیم و چه در مورد فوتبالیست‌ها، در هر انیمه‌ای یک کاراکتر قوی و قدرتمند وجود دارد. هر انیمه دنیای متفاوتی را به تصویر می‌کشد که قوانین خاص خود را دارد. به‌همین‌دلیل، تعیین قوی‌ترین شخصیت‌های انیمه‌ای کار بسیار دشواری است؛ اما با بررسی دقیق قدرت‌ها و توانایی‌های این شخصیت‌ها، می‌توانیم آن‌ها را از ضعیف‌ترین تا قوی‌ترین دسته‌بندی کنیم.

این شخصیت‌ها از نظر قدرت بدنی و ذهنی در سطحی فراتر از حد معمول قرار دارند. برخی از آن‌ها با اتکا به قدرت بدنی فوق‌العاده خود و برخی دیگر با تکیه بر قدرت ذهن و توانایی‌های ذهنی خارق‌العاده، به نبرد با دشمنان خود می‌روند.

مبارزه با هر یک از این شخصیت‌ها چالشی بزرگ و نفس‌گیر خواهد بود. بدون‌شک، تک تک این شخصیت‌ها به دلیل قدرت و مهارت‌های منحصربه‌فرد خود، لیاقت حضور در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای را دارند.

چانچه که با تعریف انیمه آشنایی چندانی ندارید، قبل از مطالعه این مطلب پیشنهاد می‌شود مقاله ” انیمه چیست؟” را مطالعه کنید. همچنین اگر با دنیای انیمه به تازگی آشنا شده‌اید و اطلاعات چندانی در مورد آن ندارید، پیشنهاد می‌شود در قدم اول مطلب بهترین انیمه ها برای شروع را مطالعه کنید.

ایزوکو میدوریا – Izuku Midoriya

ایزوکو میدوریا

نام انیمه: مدرسه قهرمانانه من-My Hero Academia
سال ساخت: 2016-در حال پخش 

ایزوکو یا دکو که قهرمان اصلی انیمه مدرسه قهرمانانه من است؛ اولین قهرمان لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای است. ایزوکو باور داشت که هیچ فردی نمی‌تواند بدون داشتن قدرت کوسه خود به یک قهرمان تبدیل شود. در واقع در ابتدا ایزوکو قدرتی نداشت و کوسه‌ای هم در کار نبود؛ اما او رویای قهرمان شدن را در سر می‌پروراند. او یکی از طرف‌داران پروپاقرص قهرمان ملی یعنی آلمایت بود. آلمایت کوسه «یکی برای همه» را به ایزوکو داده و همین موضوع باعث می‌شود تا به یکباره قدرت ایزوکو تا میزان بسیار زیادی افزایش پیدا کند. در ابتدا قدرت کوسه آن‌قدر زیاد بود که حتی می‌توانست استخوان‌های خود ایزوکو را له کند؛ اما رفته‌رفته توانایی ایزوکو در کنترل قدرت خود افزایش‌یافته و راه خود را در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای باز می‌کند.

قدرت اصلی ایزوکو در اطلاعات و آگاهی بالای او است. او قبل از آن که قهرمان شود؛ درباره بسیاری از قهرمانان مطالعه کرده و می‌داند که آن‌ها در شرایط ویژه چه واکنشی از خود نشان می‌دهند. همچنین قبل از دریافت کوسه «یکی برای همه» ایزوکو نزد آلمایت تعلیم دیده تا برای کنترل آن آماده باشد. استقامت بالا، توانایی رهبری، تحمل بالای درد و تناسب‌اندام ایزوکو باعث شده است که او در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای قرار بگیرد.

ارن یگر – Eren Yeager

ارن یگر

ارن یگر

نام انیمه: حمله به تایتانAttack on Titan
سال ساخت: 2013-در حال پخش 

اولین ورود ارن یگر به انیمه حمله به تایتان به‌عنوان عضوی از دسته دیدبانی است. می‌توان گفت که قوی بودن و استقامت بالای ارن به دلیل آن است که شاهد مرگ مادرش به دست تایتان‌ها بود. خشم و نفرتی که آن زمان به قلب ارن یگر رخنه کرد؛ باعث شد تا این شخصیت قوی انیمه ای با تمام توان مبارزه کرده و تایتان‌ها را شکست بدهد. ارن یگر بدن عضله‌ای داشته و قدرت بدنی او غیرقابل‌انکار است؛ اما بی شک می‌توان گفت که او زیرک‌ترین و زرنگ‌ترین شخصیت انیمه حمله به تایتان نیست. ارن بیشتر اوقات بی‌پروا عمل کرده و باعث به دردسر افتادن خود و سایرین می‌شود؛ اما نمی‌توان مهارت او در هنرهای رزمی را ندیده گرفت.

شکی در آن نیست که قدرت بدنی ارن در حالت انسانی او بسیار بالاست؛ اما بیشتر دلیل حضور او در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای به دلیل قدرت‌های او وقتی که به یک تایتان تبدیل می‌شود است. ارن در حالت تایتانی خود، به شکل یک هیولای 15 متری در می‌آید. موهای مشکی و بلند او تا شانه‌اش آمده و اثری از لب روی صورت استخوانی وی دیده نمی‌شود. قدرت او در این حالت افزایش‌یافته و توانایی التیام بخشیدن زخم و جراحت‌های خود را پیدا می‌کند. در کل می‌توان گفت که شکست دادن ارن یگر در این حالت بسیار سخت بوده. همین امر باعث می‌شود تا او را در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای قرار بدهیم.

لوفی – Monkey D. Luffy

لوفی-Monkey D. Luffy

لوفی-Monkey D. Luffy

نام انیمه: وان پیس-One Piece
سال ساخت: 1999-در حال پخش 

یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های انیمه وان پیس، لوفی کلاه حصیری یا مانکی دی لوفی است. لوفی بنیان‌گذار گروه دزدان دریایی کلاه حصیری بوده و تمام افراد تیم او به او وفادار هستند. در واقع می‌توان گفت که یکی از قدرت‌های لوفی، داشتن دزدان دریایی کلاه حصیری است. قدرت بدنی لوفی بسیار بالا است. او از کودکی تمرینات سختی دیده و در موقعیت‌های خطرناکی قرار گرفته است. همین موضوع باعث شده تا لوفی توانایی بالایی در زنده ماندن در شرایط خطر پیدا کند.

یکی از مواردی که قدرت لوفی را بالا می‌برد، استفاده از میوه‌های شیطانی است. خاصیتی که این میوه به لوفی می‌دهد؛ باعث می‌شود تا این قهرمان، بدن خود را مانند لاستیک به هر سمتی کش داده و دوباره به حالت اولیه خود برگردد. لوفی از قدرت، استقامت و سرعت عمل بسیار بالایی برخوردار است. آستانه تحمل درد او نیز بسیار بالا بوده و همین موضوع باعث می‌شود تا هنگام انجام مبارزات خود، تا حد زیادی طاقت بیاورد. با این که لوفی جثه ریزی دارد؛ اما شکی در آن نیست که این دزد دریایی کلاه حصیری لایق حضور در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای است.

ناروتو اوزوماکی – Naruto Uzumaki

ناروتو اوزوماکی-Naruto Uzumaki

ناروتو اوزوماکی-Naruto Uzumaki

نام انیمه: ناروتو Naruto
سال ساخت: 2002-در حال پخش 

ناروتو یکی از قوی ترین شخصیت های انیمه ای است که در دوران کودکی خود بسیار مورد تنفر بود؛ اما وقتی این شخصیت انیمه ای قوی بزرگ شد؛ تبدیل به یکی از قهرمانان دهکده خود شد که تا سطح جهانی اعتبار به دست آورد. نفرت اهالی دهکده از ناروتو به آن دلیل بود که پدرش برای محافظت از او، روباه نه دم شیطانی را به او پیوند زد و او را تبدیل به یک جینچوریکی کرد. همین امر سبب شد تا کل مردم دهکده بگویند که او یک موجود بدیمن و شیطانی است.

قدرت ناروتو بیشتر در چاکرای قدرتمند اوست. چاکرای ناروتو قدرتی معادل 4 برابر قدرت چاکرای کاکاشی است. ناروتو ابتدا در کنترل چاکرای خود مشکل داشت؛ اما رفته‌رفته در طی داستان موفق شد تا کنترل بیشتری روی قدرت چاکرای خود داشته باشد. حتی موفق شد تا چاکرای خود را به سایرین انتقال داده و چاکرای سایر موجودات دم‌دار را نیز دریافت کند. ناروتو می‌تواند با قدرت ذهن خود  مهره‌های دست را حرکت بدهد. قدرت‌های وی مانند نینجوتسو، تایجوتسو، گنجوتسو، قدرت، سرعت و استقامت بسیار بالا هستند. شکست دادن ناروتو کار بسیار سخت و تقریبا غیر ممکنی است. به همین دلیل، این کاراکتر در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای ما قرار دارد.

لایت یاگامی – Light Yagami

لایت یاگامی-Light Yagami

لایت یاگامی-Light Yagami

نام انیمه: دفترچه مرگ  Death Note
سال ساخت: 2006 – 2007 

شاید ضعیف‌ترین و درعین‌حال قوی ترین شخصیت انیمه ای لیست ما، لایت یاگامی باشد. لایت یاگامی یک دانش‌آموز ساده است که در دنیای خود فرورفته و خیلی عادی زندگی می‌کند. او هیچ قدرتی از خود نداشته و حتی خبری از عضلات قوی و ورزیده در این پسرک نوجوان نیست؛ اما همه چیز زمانی عوض می‌شود که لایت یاگامی یک دفترچه را به دست می‌آورد. دفترچه‌ای که مال این دنیا نیست. دفترچه‌ای که مال دنیای انسان‌ها نیست ولی روی دنیای آن‌ها تاثیر بسیاری می‌گذارد.

به‌دست‌آوردن دفترچه مرگ توسط لایت یاگامی، باعث می‌شود تا در طی یک روز، یک پسر ساده و معمولی تبدیل به یکی از قوی ترین شخصیت های انیمه ای شود. شکست دادن لایت یاگامی حتی برای قوی‌ترین کاراکتر‌های این لیست تقریبا غیرممکن است. تصور کنید کسی یک دفترچه در دست داشته باشد که تنها با نوشتن نام شما در آن، بتواند شما را به قتل برساند. همین نیرو کافی است تا هیچ کسی جرئت نکند به لایت یاگامی نزدیک شود. در ابتدا لایت یاگامی تنها از آن دفترچه برای برقراری عدالت استفاده می‌کرد؛ اما رفته‌رفته احساس قدرت او را بی‌پروا و نترس می‌کند. دفترچه مرگ تنها دلیل حضور لایت یاگامی در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای نیست. او قدرت تفکر و قدرت یادگیری بسیار زیادی داشته و می‌تواند به‌خوبی برای حل مشکلات خود اقدام کند.

پیشنهاد مطالعه: لیست بهترین انیمه های سریالی

سایتاما – saitama

سایتاما-saitama

سایتاما-saitama

نام انیمه: مرد تک مشتی One Punch Man
سال ساخت:  2015 – در حال پخش 

سایتاما یکی از قوی ترین شخصیت های انیمه ای است که تنها با یک مشت می‌تواند دشمنان خود را از پا درآورد. قهرمان انیمه مرد تک مشتی یا وان پانچ من درباره همین مرد و ماجراجویی‌های اوست. در واقع این قدرت گاهی حتی برای خود سایتاما مشکل‌ساز می‌شود. چرا که او آن‌قدری قدرتمند است که گاهی نمی‌تواند از زندگی قهرمانی خود لذت ببرد. مبارزات سایتاما برای او هیجان‌انگیز نیستند. چرا که نیاز نیست تلاش زیادی بکند تا طرف مقابل خود را شکست بدهد.

برای درک میزان قدرت سایتاما باید به یک صحنه مبارزه وی با لرد بوروس اشاره کرد. او در این صحنه چنان مشتی زد که ابرهای اطراف زمین از وسط دونیم شدند و گفته شد که این حتی نیمی از قدرت سایتاما نبوده. در واقع می‌توان گفت که خالق این شخصیت انیمه ای، بدون هیچ حد و مرزی به او قدرت داده است. حتی دقیقا مشخص نیست که منبع این قدرت بی حدومرز سایتاما از کجاست. به گفته خود او، این قدرت از دراز نشست رفتن و خاموش‌کردن کولر به‌دست‌آمده است. منبع این قدرت بی‌پایان هرچه که باشد؛ باعث شده تا سایتاما در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای قرار بگیرد. به‌جرئت می‌توان گفت که 99% از سایر قوی ترین شخصیت های انیمه ای قدرت شکست دادن او را ندارند.

ساتورو گوجو – Satoru Gojo

ساتورو گوجو-Satoru Gojo

ساتورو گوجو-Satoru Gojo

نام انیمه: جوجوتسو کایسن
سال ساخت: 2020– در حال پخش 

جوجوتسو کایسن دنیا جادوگران و ساتورو گوجو قوی‌ترین جادوگر این دنیاست. قدرت این مربی مدرسه جادوگری که سعی در بهبود سیستم جوامع جادوگری دارد با پادشاه نفرین‌ها برابری می‌کند. قدرت ساتورو گوجو نفرین شده و تکنیکی که او برای استفاده از قدرتش به کار می‌برد کاملا مرگبار است. قدرت ساتورو گوجو تنها به جادوی وی خلاصه نمی‌شود. این جادوگر قدرتمند، از قدرت بدنی بالایی نیز برخوردار است. سرعت و استقامت او چیزی فرای تصور و فرای انسانیت است. همچنین درباره هوش و ذکاوت او نیز باید گفت که ساتورو گوجو از قدرت ذهنی و هوش و ذکاوت بالایی برخوردار است.

یک نکته که باعث بالا آمدن رتبه ساتورو گوجو در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای می‌کند؛ توانایی او در استفاده از تکنیک گسترش دامنه است. او از یک قدرت نفرین شده برخوردار است و می‌تواند برخلاف سایر جادوگران، بارها از تکنیک گسترش دامنه استفاده کند. از سایر تکنیک‌هایی که تنها مخصوص گوجو است می‌توان به چشم ششم اشاره کرد. این قدرت که یک قدرت ارثی بوده، در خانواده او قدرتی کاملا نادر است؛ اما ساتورو گوجو از آن بهره‌مند بوده و به‌راحتی می‌تواند از آن استفاده کند. شکست دادن این جادوگر دنیای جوجوتسو کایسن کار بسیار دشواری است. به همین دلیل او در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای امروز ما قرار گرفته است.

گوکو – Son Goku

گوکو-Son Goku

گوکو-Son Goku

نام انیمه: گوی اژدها  
سال ساخت: 1986– در حال پخش 

گوکو به‌احتمال زیاد لایق گرفتن لقب قوی ترین شخصیت انیمه ای بین قوی ترین شخصیت های انیمه ای باشد. قدرت بدنی گوکو در یک نبرد تن‌به‌تن واقعا افسانه‌ای است. حتی می‌توان به‌جرئت گفت که گوکو قدرت شکست سایتاما را نیز دارد. از زمانی که با انیمه محبوب و بسیار جذاب گوی اژدها یا دراگون بال آشنا شدیم؛ می‌دانستیم که قدرت قهرمانان این انیمه به‌قدری است که توانایی نابودکردن زمین را دارند. یکی از شخصیت‌های این انیمه که واقعا مرزهای قدرت را جابه‌جا کرده است؛ گوکو است.

علاوه بر قدرت بدنی فراطبیعی، گوکو از سرعت فراطبیعی نیز برخوردار است. کسی که با این قهرمان به مبارزه می‌پردازد باید در کنار قوی بودن، از سرعت بسیار بالایی نیز برخوردار باشد. استقامت این شخصیت قوی انیمه ای نیز بسیار بالاست. گوکو می‌تواند تا روزها بدون احساس خستگی تمرین کند. همچنین هنگام مبارزه تن‌به‌تن، هرچه قدر هم که رقیب او قوی باشد و مبارزه طول بکشد؛ گوکو می‌تواند بدون خستگی به مبارزه بپردازد. گوکو در مسائل خارج از مبارزه خیلی باهوش نیست و دانش چندانی ندارد؛ اما برای طراحی تکنیک‌های مبارزه و پیش‌بینی رقیب خود بسیار باهوش است. گوکو درهرصورت از قدرت بسیار زیادی برخوردار بوده و به همین دلیل در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای رتبه بسیار بالایی دارد.

موب – Mob

موب-Mob

موب-Mob

نام انیمه: سایک 100- Mob Psycho 100
سال ساخت: 2016– در حال پخش 

بیشتر شخصیت‌های انیمه‌ای لیست قوی ترین شخصیت انیمه ای از قدرت بدنی خارق‌العاده‌ای برخوردار هستند. موب یکی از شخصیت‌های قوی لیست ماست که از مرز توانایی‌های جسمی فراتر می‌رود. موب توانایی‌های بسیار زیادی مانند کنترل اجسام و حرکت آن‌ها با قدرت ذهن، پرواز کردن، جذب ماده و انرژی، انتقال انرژی و قدرت احضار را دارد. قدرت‌های موب با شدت‌گرفتن احساسات وی بالاتر رفته و بیشتر می‌شوند. وقتی احساسات موب مانند خشم، هیجان، ناراحتی و… بالا می‌گیرد؛ قدرت او به 100 رسیده و در بیشترین اوج خود قرار می‌گیرد.

قدرت کنترل اجسام یا تلکینزی موب به‌قدری زیاد است که می‌تواند ساختمان‌ها و سایر اجسام را بدون نزدیک‌شدن به آن‌ها جابه‌جا کند. او برای جذب انرژی و ماده نیز نیازی به نزدیک‌شدن به اجسام و افراد برای انجام این کار ندارد. این حقیقت که قدرت‌های موب به احساسات وی بستگی دارند؛ باعث قوی‌تر شدن او می‌شود. چرا که با بالارفتن هیجان معمولا افراد اشتباه می‌کنند؛ اما موب قوی‌تر شده و هرچه مبارزه بیشتر روی او فشار بیاورد، قدرت تخریب او نیز بیشتر می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: بهترین و محبوب ترین شخصیت های انیمه ای

آکنولوگیا – acnologia

آکنولوگیا-acnologia

آکنولوگیا-acnologia

نام انیمه: افسانه پریان-Fairy Tail
سال ساخت: 2006– در حال پخش 

آکنولوگیا یکی از شخصیت‌های اصلی انیمه فری تیل است. او که قبلا یک انسان بود؛ با استفاده از یک جادوی تربیت اژدها تبدیل به یک اژدها شد. با این که اکثر افراد باور دارند که زرف قوی‌ترین شخصیت انیمه‌ای این سریال است؛ اما خود پادشاه زرف نیز از آکنولوگیا می‌ترسید. قدرت آکنولوگیا به حدی مرگبار بود که باعث وحشت همه شده بود. آکنولوگیا برای قدرت گرفتن نیاز به جادوی خاصی مانند آتش یا چیز دیگری ندارد. در واقع او می‌تواند از هر جادویی که به سمتش فرستاده می‌شود تغذیه کند.

بیشتر قدرت و انگیزه آکنولوگیا برای جنگ و نابودی تمام اژدهایان، از خشم و کینه او می‌آید. خانواده او به دست یک اژدهای پلید کشته شده بودند و همین موضوع باعث شد تا آکنولوگیا برای انتقام دست به کارهای وحشتناکی زده و قدرت فوق‌العاده‌ای بگیرد؛ اما او این حقیقت‌ را فراموش کرد که اژدهای خوب و بد در کنار هم وجود دارند. او بدون درنظرگرفتن خوب یا بد بودن اژدها، همه آن‌ها را می‌کشت. قطعا آکنولوگیا لایق حضور در لیست شرورترین و قوی ترین شخصیت‌ های انیمه ای است.

پیشنهاد مطالعه:  لیست بهترین انیمه های سینمایی

همه برای یکی – All For One

All For One

All For One

نام انیمه: مدرسه قهرمانانه من-My Hero Academia
سال ساخت: 2016– تاکنون

در ابتدا با قهرمان قدرتمند انیمه مدرسه قهرمانانه من آشنا شدیم؛ اما نه‌تنها قهرمان این داستان لایق قرارگیری در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای است، بلکه شخصیت شرور این انیمه نیز آن‌قدری قدرت دارد تا در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای شرور قرار بگیرد. همه برای یکی یا شیگاراکی یک شرور بسیار قدرتمند است که یکی از دشمنان اصلی آلمایت محسوب می‌شود. قدرت بدنی او به‌قدری زیاد است که می‌تواند با دست خالی در برابر بسیاری از قهرمانان قرار بگیرد.

علاوه بر قدرت بسیار زیاد، همه برای یکی از سرعت فراطبیعی نیز برخوردار است. استقامت و پایداری او نیز بالا بوده و می‌تواند در برابر بیشتر ضربات آلمایت به‌سادگی مقاومت کند. این شرور با این که نابیناست، اما از حواس فوق‌العاده‌ای برخوردار بوده و می‌تواند حرکات بعدی رقیب خود را پیش‌بینی کند. از همه لحاظ می‌توان گفت که همه برای یکی، یکی از قوی ترین شخصیت های انیمه ای شرور در لیست ماست.

مادارا اوچیها – Madara Uchiha

مادارا اوچیها-Madara Uchiha

مادارا اوچیها-Madara Uchiha

نام انیمه: ناروتو- Naruto
سال ساخت: 2002– تاکنون

تا این لحظه تمامی شرورهایی که بررسی کردیم همگی قدرتمند بودند؛ اما مادارا اوچیها به‌قدری قوی و تواناست که خود سازنده انیمه قادر به کشتن او نیست. شاید به نظر برسد که این میزان از قدرت غیرممکن باشد؛ اما این انیمه ثابت کرده که چنین چیزی امکان دارد. این شرور توانایی این را دارد که در برابر قوی‌ترین قهرمانان این انیمه با دست خالی بایستد. مادارا اوچیها در یک دوران پر از اندوه و تراژدی، در بین جنگ و خون به دنیا آمد و بزرگ شد. زمانی که مادارا با هاشیراما می‌جنگد از او شکست می‌خورد؛ اما موفق می‌شود که خود را به زندگی برگرداند. همین موضوع به‌تنهایی نشان‌دهنده قدرت خارق‌العاده ماداراست. به‌احتمال زیاد هیچ یکی از شرورهای انیمه‌ای قادر به شکست دادن مادارا اوچیها نخواهند بود. به همین دلیل او بی شک لایق حضور در لیست قوی ترین شخصیت های انیمه ای شرور است.

کلام آخر درباره قوی ترین شخصیت های انیمه ای

در این مقاله، به بررسی تعدادی از قوی ترین شخصیت های انیمه ای پرداخته‌ایم. بسیاری از این شخصیت‌ها از قدرت بدنی فوق‌العاده‌ای برخوردارند و برخی دیگر نیز دارای قدرت‌های فراطبیعی هستند.

برای مثال، در یک نبرد تن‌به‌تن، لایت احتمالاً از سایتاما شکست خواهد خورد؛ اما لایت می‌تواند با نوشتن نام سایتاما در دفترچه مرگ، او را به راحتی از بین ببرد. به‌همین‌دلیل، پیش‌بینی برنده نبرد بین این شخصیت‌های انیمه ای کار بسیار دشواری است.

در این لیست، شخصیت‌های شرور با قدرت‌های بالا و متفاوتی وجود دارند که سعی کرده‌ایم در این فهرست به آن‌ها هم اشاره کنیم. بسیاری از این شرورها ممکن است فقط در دنیای خود قدرتمند باشند و درمقابل شخصیت‌های قهرمان دیگر انیمه‌ها شکست بخورند.

به نظر شما کدام شخصیت از بین قوی ترین شخصیت های انیمه ای، بهترین است؟ اگر نبردی بین آن‌ها صورت بگیرد، چه کسی پیروز میدان خواهد بود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. از این که تا پایان این مطلب همراه ما بودید سپاس‌گزاریم.

از همراهی شما تا پایان این مطلب سپاسگزاریم.

(کاربران وب‌سایت ویدو مطالب زیر را پیشنهاد می‌کنند)

مائده امین الرعایا

مائده امین الرئیا هستم کارشناس محتوا و از جذابیت های یک روز و یا حتی یک ساعت در زندگی برای شما مینویسم

مقالات جذاب با ارزش مطالعه بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا