اخبار فناوری و تکنولوژیفناوری

صلاح با پستی در فضای مجازی به ماندنش در لیورپول چراغ سبز نشان داد

محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول، با انتشار پستی در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) به شایعات جدایی‌اش از این باشگاه پایان داد و به نوعی به ماندنش در جمع سرخ‌ها برای فصل آینده چراغ سبز نشان داد.

 محمد صلاح با انتشار پستی در فضای مجازی به اخبار ماندنش در لیورپول برای فصل آینده دامن زد.

به گزارش “ورزش سه”، محمد صلاح که پس از پیوستن از رم به لیورپول در سال ۲۰۱۷ از ارکان اصلی این باشگاه بوده، در دو فصل گذشته با شایعات جدایی‌اش از قرمزها مواجه شده است.

او در فصل گذشته نزدیک به انتقال به الاتحاد عربستان بود و علاوه‌بر این باشگاه، دیگر تیم‌های لیگ عربستان هم به او علاقه داشتند اما درنهایت تصمیم گرفت در لیورپول بماند.

پس از آغاز فصل او همچنان یکی از بهترین بازیکنان لیورپول بود و بارها خود را به‌عنوان مرد مورد اعتماد یورگن کلوپ ثابت کرد. سپس بعد از اعلام جدایی مربی آلمانی، شایعات جدایی صلاح دوباره بر سر زبان‌ها افتاد.

در حالی‌که این شایعات به اوج رسیده بود، درگیری‌اش در اواخر فصل با کلوپ و خراب شدن وجهه‌اش در بین هواداران و برخی اعضای باشگاه باعث شد وضعیت بدتر شود.

با این حال او در روزهای گذشته مشکلاتش را با کلوپ برطرف کرد و به‌نظر می‌رسد حالا آماده کار با آرنه اسلوت، مربی جدید است. او در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) نوشت:«ما می‌دانیم چیزی که مهم است تعداد جام‌هاست و فصل بعد هر کاری انجام خواهیم داد که به آن برسیم. هواداران ما شایسته آن هستند و با تمام توان خواهیم جنگید.»

این پست او ممکن است پایانی باشد بر شایعات جدایی او در تابستان پیش او و حالا به‌نظر می‌رسد او کاملا آماده همکاری با آرنه اسلوت و حضور در تیم فصل بعد لیورپول است.

منبع:عصرایران

مقالات جذاب با ارزش مطالعه بالا

دکمه بازگشت به بالا