سبک زندگی

تصاویر اروپایی از خرم‌آباد، داغِ دلِ سرخابی‌ها را تازه کرد!


۱۴۳۰۸۴۲


۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ۰۶: ۴۳


بهترین: به تازگی ویدئوهایی از جشن اروپایی خرم آبادی و لگد زدن به دنبال صعود مقتدرانه خیبر به لیگ برتر در فضای مجازی منتشر شده است. خب این عکس ها را قبلا در جشن قهرمانی رئال مادرید در خیابان های مادرید (پایتخت اسپانیا) دیده بودیم. می گوییم پایتخت چون پرسپولیس و استقلال هم قهرمان هستند اما انگار بلد نیستند مدرن عمل کنند. البته حدس می زنیم که شاید دستشان برای مدرن بودن کمی بسته باشد.

به هر حال نکته جالب این تصاویر خوشحال کننده این است که به نظر می رسد تیم های خارج از تهران (مخصوصا تازه واردها) با راحتی بیشتری از فرهنگ فوتبال اروپا پیروی می کنند. البته خیبر در این فرهنگ سازی تنها نیست و تیم هایی مثل شمس هستند.آذرنساجی یا نفت آبادان که درس بزرگی به فوتبال ما داده اند. البته چادرملوی اردکان هم می تواند در این فصل لیگ شگفتی ساز باشد.

در این ویدئو علیرضا باقرپور به بررسی این خرده فرهنگ های جذاب لیگ برتری رفته است. کسانی که به آبروی فوتبال ایران کمک می کنند. با ما بمان.

تصاویر اروپایی خرم آباد دل مغربی ها را تازه کرد!


فرش بهشتی_اف بیشتر
برای دسترسی سریع به آخرین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان بهترین اپلیکیشن را نصب کنید.


ایمپلنت، ارتودنسی و کامپوزیت دندان.

همراه با تضمین و تضمین کیفیت.

پرداخت اقساطی توسط متخصص مجرب.

ایمپلنت با گارانتی 15 ساله 9.5 میلیون تومان


منبع:برترینها

آویسا احمدی نیا

آوین احمدی هستم سردبیر و مدیرمسئول رسانه بازتاب آنلاین که سعی میکنم آنچه در ایران و جهان میگذرد را برای شما در این وبسایت به اشتراک بگذارم

مقالات جذاب با ارزش مطالعه بالا

دکمه بازگشت به بالا