اخبار ارز دیجیتال

تحقق پیش‌بینی‌‌های صعودی درباره کریم فایننس! قیمت CREAM تا کجا بالا خواهد رفت؟

طی ۲۴ ساعت گذشته، دو ارز دیجیتال کریم فایننس (CREAM) و هاروست فایننس (FARM) عملکرد چشمگیری را از خود به نمایش گذاشته‌اند. طبق داده‌های کوین‌مارکت‌کپ، قیمت این دو توکن به ترتیب ۴۳ و ۱۴ درصد افزایش یافته و به ۸۱.۳ و ۷۶.۶۵ دلار رسیده است.

پیش از این، یکی از معامله‌گران حوزه کریپتو به نام جیوون‌ مارکس (Javon Marks) پیش‌بینی کرده بود که کریم فایننس به زودی رشدی انفجاری را تجربه خواهد کرد و به نظر می‌رسد این پیش‌بینی در حال وقوع است. وی دو روز پیش اظهار داشت:

قیمت توکن CREAM به زودی تا ۱۵۴.۱۴ دلار صعود خواهد کرد.

وی پس از صعود روز گذشته خوشحالی خود را ابراز داشت و عنوان کرد که افزایش قیمت ادامه‌دار خواهد بود.

در همین حال، خبری مبنی بر فهرست شدن توکن CREAM در پلتفرم دیفاینس‌سواپ (DeFianceSwap) منتشر شده که این موضوع نیز به روند صعود قیمت کمک کرده است.

در این میان، قیمت هاروست فایننس نیز اخیرا الگوی مثلث نزولی خود را که از آوریل در آن قرار داشت، شکسته است. تحلیلگران معتقدند که در صورت تأیید این شکست، قیمت تا ۱۰۴ دلار افزایش خواهد یافت که صعودی بیش از ۳۰ درصدی نسبت به قیمت کنونی محسوب می‌شود.

CREAM FARM 2 min

عملکرد چشمگیر توکن‌های CREAM و FARM توجه سرمایه‌گذاران و تحلیلگران را به خود جلب کرده و گمانه‌زنی‌ها را در مورد پتانسیل آنها برای رشد بیشتر در روزها و هفته‌های آتی افزایش داده است.

منبع:عصرایران

آویسا احمدی نیا

آوین احمدی هستم سردبیر و مدیرمسئول رسانه بازتاب آنلاین که سعی میکنم آنچه در ایران و جهان میگذرد را برای شما در این وبسایت به اشتراک بگذارم

مقالات جذاب با ارزش مطالعه بالا

دکمه بازگشت به بالا