اخبار ارز دیجیتال

افزایش قیمت تون‌کوین با افزایش فشار خرید؛ این رالی صعودی ادامه‌دار خواهد بود؟

پس از ریزش ارزش کلی بازار کریپتو به ۱٫۹۷ تریلیون دلار در روز گذشته، امروز شاهد بهبودی قیمت‌ها هستیم. در حالی که وضعیت شاخص ترس و طمع بازار همچنان نزولی است و برخی از سیگنال‌ها هم همچنان نشان‌دهنده تسلط خرس‌ها هستند، برخی از رمزارزها رشد قابل‌توجهی را تجربه کرده‌اند که از جمله آنها می‌توان به تون‌کوین (TON) اشاره کرد.
به گزارش رمز ارز نیوز، در زمان نگارش این خبر، تون‌کوین با ثبت یک رشد ۱۵ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، در محدوده قیمتی ۷٫۵۶ دلار معامله می‌شود.

لازم به ذکر است که در ابتدای سال جاری، تون‌کوین حدود ۲٫۳۱ دلار قیمت داشت. ولی با پشتیبانی تلگرام از این ارز دیجیتال، شرایط تغییر کرد و با افزایش تقاضا برای این ارز دیجیتال، شاهد رشد چشمگیر قیمت آن هستیم.

به گفته تحلیلگران، افزایش اخیر قیمت تون‌کوین، به دلیل فشار خرید بالا در بازار این آلت‌کوین است. در همین راستا، وضعیت میانگین‌های متحرک نمایی و ساده نشان‌دهنده تسلط خریداران است و به افزایش مداوم قیمت آن دامن می‌زند.

شاخص‌های دیگری مانند مومنتوم و قدرت گاوها/خرس‌ها نیز همین موضوع را نشان می‌دهند. در این میان، برخی از شاخص‌های تکنیکال مانند شاخص قدرت نسبی (RSI) و دامنه درصد ویلیامز (Williams Percent Range)، خنثی هستند و حتی به حضور خرس‌ها اشاره می‌کنند.

با تجزیه و تحلیل نمودارهای قیمت، تحلیلگران می‌گوید که قیمت تون‌کوین به سمت مقاومت ۸٫۱۵ حرکت می‌کند. اگر کندل جدید قیمت از این سطح عبور کند، روند صعودی ادامه خواهد یافت. در مقابل، اگر قیمت به زیر سطح ۷٫۳۹ دلار کاهش یابد، احتمال افت آن تا محدوده ۵٫۴۱ دلار وجود خواهد داشت.

منبع:عصرایران

آویسا احمدی نیا

آوین احمدی هستم سردبیر و مدیرمسئول رسانه بازتاب آنلاین که سعی میکنم آنچه در ایران و جهان میگذرد را برای شما در این وبسایت به اشتراک بگذارم

مقالات جذاب با ارزش مطالعه بالا

دکمه بازگشت به بالا